Chopper doplňky pro všechny motorkáře

Máte zálibu v motorkách? Pokud ve vaší garáži parkuje chopper, pak vám kromě moto oblečení, helmy, bot či interkomu určitě přijdou vhod originální chopper doplňky. Ty se obvykle obecně dělí do dvou kategorií, a to na chopper a silniční. Podle typu svého motocyklu si tak můžete vyhledat ten pravý.

 

Do chopper doplňků patří štíty na moto i na světla, ventilky a šroubky, stupačky a předstupačky, nejrůznější víčka a další zajímavé ozdoby. Mezi silniční doplňky pak můžeme zařadit například proužky na ráfky, přístrojovky a budíky nebo závaží do řidítek. Nabídka je opravdu bohatá. Určitě tedy budete mít z čeho vybírat.

Proč používat Chopper doplňky

My se na naší stránce zaměříme na speciální chopper doplňky, které stále častěji zdobí tyto velmi oblíbené a stylové motocykly. Až by se dalo říci, že u chopperů se více kouká na vzhled než na jejich výkon. Jedná se o velice netradiční motorky určené jen pro skutečné fajnšmejkry. Jak ale chopper doplňky vypadají? A jaké z nich si zvolit?

 

Mezi nejoblíbenější chopper doplňky patří ventilky a šroubky. V případě jejich nákupu se jedná o malou finanční investici, za kterou se ale skrývá velmi zajímavá a originální dekorace. Chcete-li se držet při zemi, vyzkoušejte některý z abstraktních ventilků či šroubků. Pokud ale chcete svůj chopper opravdu zvýraznit, pořiďte si orla nebo lebku - symbol mnoha motorkářů. Chopper doplňky pak můžete vybírat i dle barvy kovu. Ta může být zlatá, stříbrná, černá nebo měděná. Nejvíce je k vidění stříbrné a černé provedení, které se dá velmi lehce sladit. Na zlaté a měděné narazíte spíše sporadicky, i tak ho ale zakoupíte ve specializovaných internetových a kamenných obchodech.

Bohatá nabídka Chopper doplňků

Mezi vyhledávané chopper doplňky se dále řadí nejrůznější kryty a štíty s praktickým využitím. Chrání jezdce před nepříjemným větrem a deštěm. Tyto štíty se nejčastěji prodávají v univerzálních rozměrech, jejich montáž je snadná a hravě ji tak zvládne i úplný začátečník. Štítky a kryty se vyrábějí z kvalitní oceli. Většinou je doplňuje kvalitně provedené pochromování. Pozornost dokáží přitáhnout i dekorativní štítky hlavního světla nebo ozdobné mřížky.

 

Kromě chopper doplňků nezapomínejte ani na moderní moto oblečení vyrobené z kůže nebo textilu.